5 grudnia 2014

Winter Wonderland w Londynie

Jakiś czas temu dowiedziałam się o fantastycznej atrakcji, która się pokazuje co roku w Londynie czyli Winter Wonderland. Jest to fantastyczna atrakcja dla całej rodziny, można tam spędzić mnóstwo czasu i się świetnie bawić. Winter Wonderland można zlaźć w Hyde Park. Jest tam przepiękne lodowisko (drugie zdjęcie poniżej), szkoda że nie umiem jeździć na łyżwach ale zawsze miło popatrzeć na innych :-) Jest tam jak w wesołym miasteczku, otwarte od 10 rano do późnych godzin wieczornych. Jeśłi jest śnieg to jest to na pewno cudowne miejsce na spotkania ze znajomymi oraz na spędzienie czasu wolnego przed Świętami.
 
 
Lodowisko
 
 
 
 
Jeśi jesteście ciekawi szczegółów to zapraszam na oficjalną stronkę poświęconą Winter Wonderland:
 
Jeśli uda nam się polecieć za jakiś czas do Polski w okresie zimowym to na pewno udamy się do Londynu i zobaczymy Winter Wonderland.
Wspaniała atrakcja, szkoda że u nas w Australii nie mamy takich super parków.
Cóż, nie można mieć wszystkiego.
 
 
 

2 komentarze:

  1. Hej. Masz bardzo fajny blog. Regularnie czytam nowe posty od niedawna. Chciałam się zapytać czy mogłabyś mi wysłać pocztówkę z Australii, ponieważ nie mam żadnej pocztówki z Australii.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hej, supe że podoba się mój blog. Pewnie że poślę kartkę, podaj mi tylo adres. Komentarz przechodzi przez moderację więc go nie opublikuję z adresem.

      Usuń